podnośniki koszowe Wrocław, wynajem podnośników koszowych Wrocław, podnośniki koszowe dolnośląskie, podnośniki koszowe wielkopolskie, podnośniki koszowe opolskie, zwyżka Wrocław, mazi

usługi podnośnikiem koszowym, podnosnikkoszowy.pl, podnośniki: 20 m, 22m, 25m, 28mświadczymy usługi podnośnikiem koszowym, wynajem podnośników koszowych

Dysponujemy podnośnikami koszowymi o wysokościach roboczych 20 m, 22m, 25m, 28m
tel. 0 604 89 37 72 Wrocław i okolice
tel. 0 507 416 375 Krotoszyn, Koźmin i Borek Wlkp., Jarocin, Pleszew, Gostyń, Ostrów Wlkp., Kalisz
e-mail:info@podnosnikkoszowy.pl

Witamy na naszej stronie...

 

FHU Mazi Marcin Krawiec jest prężną i elastyczną firmą działającą na terenie Wrocławia   a także całego województwa dolnośląskiego i wielkopolskiego, a oferującą usługi związane z wykorzystaniem podnośników koszowych. Dysponujemy sprawdzonymi i niezawodnymi podnośnikami. Nasi operatorzy posiadają długoletnie doświadczenie.

 

Dysponujemy m.in. podnośnikiem MAN 8.150, który jest niezastąpiony  na zatłoczonych ulicach Wrocławia i w trudno dostępnych warunkach podmiejskich w których liczy się duża wysokość robocza przy małej ilości miejsca.

 

Doświadczenie firmy jest poparte wieloletnią współpracą z dużymi firmami typu supermarkety, współpracujemy także z agencjami reklamowymi i firmami wykonującymi roboty wysokościowe.

 

 

Aktualności

2015-01-28Park maszynowy MAZI

Zapoznaj się z naszym aktualnym parkiem maszynowym. W zakładce nasze podnośniki prezentujemy wybrane na codzień używane podnośniki.

Jeśli masz jakieś pytania o możliwość techniczną realizacji Twojego zlecenia - skontaktuj się z nami.

2009-09-23Nowy podnośnik MAN

Od dnia dzisiejszego nasz park podnośników został wzbogacony o podnośnik MAN 8.150 z urządzeniem Wumag o wysokości roboczej 25 metrów. Dzięki temu podnośnikowi jesteśmy w stanie wykonać zadania wymagające dużej wysokości roboczej przy jednoczesnej małej ilości miejsca na umieszczenie podnośnika.

Zdjęcia podnośnika znajdują się w galerii, a jego opis w ofercie.